מנכ"ל משרד הכלכלה בסיור בנאות מרגלית
מנכ"ל משרד הכלכלה מר עמית לנג וצוות בכיר ממשרדו בסיור מקצועי ברשת החינוך נאות מרגלית.
בין המשתתפים היה גם מר גיל ארז, מנהל (בפועל) אגף בכיר מעונות יום ומשפחתונים, גב' רחלי פידל מנהלת תחום במחוז וגב' סוהיר שוקייר ממונה רישוי ואכיפה ובכירים נוספים.
מנכ"ל הרשת הרב ליאור גבאי פתח בדברי ברכה לנוכחים, הביע את הערכתו העמוקה לשיתוף הפעולה החם בין הרשת ובין משרד הכלכלה באופן כללי ובאופן אישי מול האגף ולשכת מנכ"ל.
הסיור נפתח במעון היום המונה למעלה מ100 ילדים כ"י, המשתתפים לא הצליחו להסתיר התפעלותם הכנה: מהמבנה המטופח, מהחצרות ההתפתחותיים המדוגמים ובמיוחד מהאווירה השורה בין כתלי הבית.
בסיור נצפו תהליכי הפעילות במעון, פיתוח הסביבה והחצרות שנעשו כפרויקט משותף בין הרשת למשרד הכלכלה.
לאחר מכן פנתה המשלחת למרכז ההדרכה ומשרד המשפחתונים הממוקם בעיר אלעד.
בפתח הדברים הוצגה מצגת שפירטה את מכלול הנושאים בהם קיים שיתוף פעולה הדוק מול משרדי הממשלה בכלל ומשרד הכלכלה בפרט.
מטעם הרשת נשאו דברים הגב' רחל אטדגי מפקחת ארצית במעונות היום והגב' אורית קוזמן מנהלת אגף משפחתונים. הנ"ל פירטו בהרחבה על ההיבטים השונים בפעילות המורכבת המונה כיום כ9000 ילדים כ"י בכל רחבי הארץ.
לסיכום היום נשא דברים מנכ"ל משרד הכלכלה, מר עמית לנג ששיבח את מנכ"ל הרשת הרב ליאור גבאי ואת האופן המקצועי בו מתנהלת הרשת בכלל. כמו כן סיפר לנוכחים כי דלתו פתוחה בפני מנכ"ל הארגון באופן תמידי וכי הוא עד להדים החיובים של פעילות הרשת.
המנכ"ל התחייב לנושאים שהועלו והבטיח כי ידון בהם באופן מעמיק. בסיום ביקש להכיר תודה עמוקה למנכ"ל הרשת על הסיור ועל האפשרות לרדת לשטח וללמוד כיצד נעשים הדברים.


זה גם המקום להודות ולברך בברכה חמה את הצוות העושה לילות כימים ושותף פעיל לעשיה ולחזון – שאו ברכה.

גלרית תמונות
HyperLink