עליזה גבאי
אם לשישה ילדים מתגוררת בקרית גת.

תואר וניסיון חינוכי:  אשת חינוך מזה 30 שנה, מהם 12  שנים כמפקחת. בעלת הסמכה במסלול "ניהול הדרכה וייעוץ פדגוגי" בסמינר הקיבוצים, ובקורס מנהלות הגיל הרך של התמ"ת. בעלת תעודת הוראה לגיל הרך ממכללת אחווה ותעודת גננת בכירה מסמינר לוינסקי . בוגרת קורס מנהיגות קהילתית באוניברסיטת חיפה ובעלת תעודת מגשרת מטעם מכון גבים.


אני מאמין חינוכי: "כבד את תלמידיך ואל יהיו בעיניך כילדי היום, כי אם כאנשי המחר" המחנך צבי שרפטיין


כמפקחת הפדגוגית המחוזית של אזור הדרום אני עוסקת במלאכת הקודש של גיבוש החזון החינוכי והערכי ובהתאמתו לגיל הרך, יחד עם צוות מגוון ובעל יכולת העושה עבודתו בהשקעה ובמסירות רבה. בתפקידי אני משמשת כבסיס לחשיבה החינוכית והמקצועית של הצוות הרב מקצועי במעון ומנחה את עבודת הצוות. מלווה בקביעות בצפייה, בשיחות אישיות ובישיבות צוות את עבודת המעון, מעשירה את הצוות בהשתלמויות מקצועיות ועוסקת ביעוץ חינוכי להורים בעת הצורך.
רבים מהילדים מגיעים אלינו בגיל צעיר מאוד, כשלושה חודשים, זהו בעצם ביתם הראשון מחוץ לבית, ההכרות הראשונית שלהם את העולם והסביבה, במעונות נאות מרגלית אנחנו מקפידים על מתן חום ואהבה לכל ילד, פיתוח יכולותיו תוך התחשבות בקצבו והעדפותיו האישיות והסתכלות על ייחודיותו כאדם משתנה. אנחנו מזמנים סביבה עשירה בגירויים, המתבטאת במגע רב, סיפורים, שירה, תנועה ויצירה. כמו כן אנו מעשירים את ההורים בסדנאות התפתחות הילד, בפיתוח הקשר ילד-הורה בפעילויות משותפות, בפיתוח יכולותיו החברתיות והרגשיות של הילד ביחס לקבוצת הגיל שלו, ומשתדלים לפעול ברוח חז"ל שאמרו "דרך ארץ קדמה לתורה" בלימוד הילדים לערכים של אהבת הזולת, אכפתיות ונתינה, באמצעות סיפורים, אינטראקציות חברתיות ומתן דוגמה אישית. 

HyperLink
אנחנו מזמנים סביבה עשירה בגירויים, המתבטאת במגע רב, סיפורים, שירה, תנועה ויצירה.

ערכים של אהבת הזולת, אכפתיות ונתינה, מועברים במעון באמצעות סיפורים, אינטראקציות חברתיות ומתן דוגמה אישית.